Мариели Тоффее Екслузив

1,300.00ден

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

Нема на залиха

Опис

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

Мариели Тоффее Екслузив

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top