Мариели Ролат

1,000.00ден

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Двослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо.

Нема на залиха

Код: 786605 Категории: , ,

Опис

Искуство кое го носат три кремасти фила, бел, жолт во комбинација на лешници, и кафеав чоко фил. Трослоен пандишпан, исполнет со ореви и премачкан со млечно чоколадо.

 

20-25 парчиња.

Мариели Ролат

Дополнителни Информации

Тежина 2.7 kg

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top