Мариели Тоффее ролат половина

650.00ден

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

2 на залиха

Опис

Совршена комбинација на карамел и лешник, преточена во наш оригинален Мариели Рецепт.

Мариели Тоффее ролат половина

Оцени

Нема оцени сеуште.

Само регистрираните купувачи кои го купиле овај производ може да остават оценка.

Scroll to top